Eesti puidutöötlemisettevõtete võrgustik

Combiwood Grupp ühendab kümmet Eesti puidutöötlemise ettevõtet võrgustikuks, mille tegevus ulatub palgi saeveskisse jõudmisest viimistletud lõpptoodeteni. Meie ettevõtted asuvad Eestis, Soomes, Rootsis ja Norras. Meie siht on väärtustada puidu kui taastuva loodusvara kasutamist ja pakkuda seeläbi siinsetele inimestele töist eneseteostust. Puit on meie ajalugu, tänapäev ja tulevik.

Loe rohkem Read More Arrow

Mida me teeme

Valmistame puidust erinevaid tooteid – alates saematerjalist ja komponentidest kuni valmis ukse- ja aknaraamide, aknapalede, seina- ja laepaneelide ning liistudeni.

Meie logistika- ja müügivõrgustiku ning partnerite kaudu on Combiwood Grupi tooted saadaval peamiselt Skandinaavias, aga ka mujal Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ja Põhja-Aafrikas. Samas jõuab grupi tehaste toodang ka Jaapani, Korea, Hiina ja Egiptuse tarbijateni.

Oleme vertikaalselt integreeritud

2003. aastal asutatud Combiwood Grupp on kasvanud võrgustikuks, mis katab pea terve puidutööstuse tsükli. Mitmed meie ettevõtted on ise metsaomanikud ja oskavad puidu väärtust hinnata. Meie tegevus hõlmab puidu teekonna palgi saeveskisse jõudmisest komponentideks ja valmistoodeteks saamiseni. Grupi müügi- ja logistikaettevõtted aitavad kauba tööstusklientide ja lõpptarbijateni toimetada. Meie tegevus põhineb ekspertteadmisel ja puidu väärindamisel läbi ajaloo. Vanim ettevõte meie grupis tegutseb puidutööstuses juba 1947. aastast. Tootmisettevõtetes ja neid teenindavates üksustes pakume tööd 900 inimesele.

  • 14% 2 ettevõtet
  • 21% 3 ettevõtet
  • 21% 3 ettevõtet
  • 36% 5 ettevõtet
  • 8% 1 ettevõte
  • 900 töötajat
  • 60 000 kilomeetrit hööveldatud liistu aastas
  • 1,2 miljonit töötasapinda aastas

Üleilmse mõjuga kohalik grupp

Meie Eesti tehastest liiguvad tooted üle maailma. Suurem osa toodangust jõuab Skandinaaviasse, mujale Euroopasse ja USAsse, kuid ka paljudesse teistesse riikidesse, näiteks Jaapanisse, Hiinasse, Koreasse ja Egiptusesse. Combiwood Grupi liiste, ukselenge, liimpuitpaneele ja muid tooteid kasutatakse enam kui 100 000 ehitusprojektis aastas.

Artiklid

Mõtteid meie inimeste, toodete ja tööstusharu kohta.

Kõik artiklid