Meist

Combiwood Grupp valmistab kvaliteetseid ja kaasaegseid ehitusmaterjale, kasutades selleks taastuvat ja väärtuslikku toorainet - puitu. Meie võrgustikku kuuluvad saeveskid, komponentide ja valmistoodete tehased, transpordi- ja logistikafirmad.

Me oleme piisavalt väikesed, et hoida oma klientidega isiklikku suhet ja reageerida kiiresti turu muutustele, kuid piisavalt suured, et luua positiivseid muutusi meie inimestele ja kodukandile.

Meile oluline

Otsekohesus ja lihtsus

Oleme oma asjaajamises vahetud ja operatiivsed. Meie suhtlus on avatud, kiire ja tulemuslik. Meiega on lihtne koostööd teha.

Kliendid

Kliendid on meie tegevuse keskmes ja me naudime koos nendega kasvamist. Kui meie klient on edukas, oleme seda ka meie. Usume, et teeme head tööd, mida meie partnerid hindavad ja väärtustavad. Oleme uhked oma toodete kõrge kvaliteedi üle. Süveneme oma klientide vajadustesse ja arendame koos uusi tooteid nende tootmisprotsesse silmas pidades.

Meie inimesed

Töötajad on meie suurim väärtus. Nad on oma ala professionaalid, kes oskavad hinnata puitu kui looduslikku ja erilist materjali. Pingutame selleks, et töötajad tunneksid end meie ettevõtetes hästi ning hindame nende panust korraliku palga ja hea väljaõppega. Me oleme osa oma kodukandist ja see on meile oluline. Seetõttu toetame kohaliku kogukonna arengut ning järgmise põlvkonna tarkade ja teadlike inimeste kasvamist.

Kestlikkus

Põhjamaalastena elame ise nende metsade keskel, kust meie tooraine pärineb. Seepärast peame esmatähtsaks hoida meid ümbritsevat keskkonda ja arvestada sellega ka tootmises. Otsime pidevalt uusi viise, kuidas kogu käideldav materjal paremini ära kasutada.

Kogu meie kasutatav puit ja saematerjal pärineb kestlikult majandatud metsadest. Combiwood Grupi ettevõtetel on FSC- ja PEFC-sertifikaadid.

Sustainability Icon

Nutikas ja paindlik

Usume ettevõtlikkuse ja väärtustame detsentraliseeritud juhtimist.

Oleme innovaatilised ja avatud ning loome oma kompetentsidega uusi lahendusi.

Kõik see aitab meil klientide soovidele kiiresti vastata ja turu muutustele paindlikult reageerida.

Nii oleme oma klientidele ja tarnijatele hinnatud partnerid.

Combiwood Group factory in Estonia

Meie esimene tehas alustas Helmes profileeritud liistude valmistamisega aastal 2005. Praeguseks oleme kasvanud üheteistkümnest ettevõttest koosnevaks võrgustikuks. Aja jooksul mõistsime, et laieneda tasub väärtusahela mõlemas suunas – tagada stabiilne toorainevoog ja luua oma turunduskanalid.

Ajalugu

Combiwood Grupi rajasid kuus metsatööstuse ja puidutöötlemise taustaga inimest. Nende ettevõtlikkus ja lennukus aitasid Skandinaavia turul saavutada järeltöödeldud puittoodete valmistamisel tugeva konkurentsieelise, tuginedes juba väljakujunenud Eesti saetööstusele. Järjepidev areng ja protsesside täiustamine on toonud meid siia, kus oleme täna.

2005

Combiwood alustab Helmes

2010

Sünnib esimene tütarettevõtte - Combilink Võrumaal

2012

Combiwood siseneb saetööstusse

2017

Combiwood loob müügivõrgu Skandinaavias

2017

Saavutame turuliidri staatuse Norras

2021

Combiwood Grupi asutamine

2023

Combiwood Benelux müügikontor

2024

Asutati tütarettevõte Combiforest OÜ

Praegu on Combiwood Grupp Eesti puidusektori üks suurimaid tööandjaid. Võrgustikku kuulub 13 ettevõtet ja ligi 900 töötajat. Meie peamised eksporditurud on Skandinaavias, aga ka mujal Euroopas, Aasias ning USAs.

Visioon

Tahame seista taastuvale materjalile ülemineku eest kõikjal, kus see on võimalik ja põhjendatud. Usume, et puidul on oluline roll taastumatute toorainete asendajana, kui loodusressursse kasutada targalt ja heaperemehelikult. Betoonile ja metallile jääb alati oma koht, kuid puitu on võimalik kasutada paljudes rakendustes, kus praegu kasutatakse veel sageli taastumatuid materjale.

Meie pidev ja pikaajaline eesmärk on olla võimalikult efektiivne. See kehtib nii äritegevuse kui ka keskkonnamõju kohta. Investeerides oma inimestesse ja taristusse tagame oma töötajatele suurepärased töötingimused ja leiame uusi viise, kuidas käideldavat puitu täielikult ja järjest paremini ära kasutada. Nii saavutame minimaalse mõju keskkonnale.

Combiwood Group I Network of woodworking companies I Europe

Combiwoodi edu aluseks on targad, õpihimulised ja loodust hindavad inimesed. Töötame koos, et puidutööstust kestlikult arendada – parema ja rohelisema tuleviku nimel.

Tule tööle